Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Topólka – na sprzedaż i na wynajem Topólka

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Biuro klimatyzowane Topólka

Topólka,kujawsko-pomorskie

24,32 zł/m²370 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna oferta -nowy obiekt idealny na market typu Lewiatan, dino, biedronka, Lidl czy zakład produkcyjny! Obiekt produkcyjno-usługowo-magazynowy o powierzchni użytkowej 370 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Biuro wolne od zaraz

Ciechocinek(Topólka + 43 km)

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal wolnostojący wynajem Ciechocinek Przedstawiamy ofertę lokalu na wynajem o powierzchni 4 0 m2 zlokalizowanego w Ciechocinku przy jednej z głównych ulic. Opis: poczekalnia sala główna.

Szczegóły ogłoszenia

61,98 zł/m²9,68 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia we Włocławku - Centrum Miasta - lokal użytkowy o powierzchni 9,68m2 z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe, położony na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy Izabelin

Izabelin(Topólka + 37 km)

4 000 000 zł3 209 m² 1 246,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż: nowoczesny obiekt restauracyjny w malowniczej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż nowoczesny obiekt gastronomiczny położony w miejscowości Izabelin, otoczony z trzech stron.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł99,50 m² 8 944,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal użytkowy w stanie deweloperskim w centrum Ciechocinka przy ul. Broniewskiego 17 Lokal idealny na prowadzenie działalności handlowej lub usługowej (na sklep, gastronomię, prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Włocławek

Południe,Włocławek(Topólka + 30 km)

27,03 zł/m²18,50 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 18,50 m 2 usytuowany na osiedlu Południe. Lokal składa się z 1 pomieszczenia biurowego z dostępem do wc.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Plac Gdański

Ciechocinek(Topólka + 43 km)

30 zł/m²83,41 m² 2 502 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: plac Gdański 1, ciechocinek Powierzchnia najmu: 83,41 m2 Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz. ewid. nr 169/4 o pow. 2 835 m2 Cena: 30 zł/m2 + vat Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.